Týdenní plán akcí



Plán akcí v týdnu 17. 6. - 23. 6. 2024

Den Datum Akce
Po 17. 6. ŠVP Chorvatsko
8. A – Školní výlet - RS Jiskra (Náměšť nad Oslavou)
7. D – Školní výlet – Permonium
9. BC – Školní výlet – Fryšták
7. A – Školní výlet – Zubří
6. B – Školní výlet - Olomouc - Pevnost poznání
Út 18. 6. 2. ABC – plavání
ŠVP Chorvatsko
8. A – Školní výlet - RS Jiskra (Náměšť nad Oslavou)
7. D – Školní výlet – Permonium
9. BC – Školní výlet – Fryšták
7. A – Školní výlet – Zubří
St 19. 6. ŠVP Chorvatsko 8. A – Školní výlet - RS Jiskra (Náměšť nad Oslavou)
9. BC – Školní výlet – Fryšták
7. A – Školní výlet – Zubří
Čt 20. 6. ŠVP Chorvatsko
14.30 – Pedagogická rada za 4. čtvrtletí
7. B – Školní výlet – Permonium
21. 6. ŠVP Chorvatsko 7. B – Školní výlet – Permonium
3. B – 8.00 – 11.40 – Minigolf
9. B – 8.00 – 13.40 – Finanční gramotnost
4. B – 8.00 – 15.00 – Moravský kras (skalní město)
2. A, 4. A – 8.55 – 11.40 – Minigolf
1. C – 8.00 – 10.00 – knihovna J. Mahena - Klíčování
So 22. 6. ŠVP Chorvatsko
Ne 23. 6. ŠVP Chorvatsko – návrat

Plán akcí v týdnu 10. 6. - 14. 6. 2024

Den Datum Akce
Po 10. 6.  
Út 11. 6. 2. ABC – plavání
9. ABC – 8.00 – 13.40 – Prezentace závěrečných prací
1. A – 8.00 – 9.40 – knihovna J. Mahena – Pasování na čtenáře
16.00 – Zasedání školské rady
16.30 – 17.30 – Třídní schůzky, hovorové hodiny
St 12. 6. Výběr žáků – 8.00 – 13.40 – Orientační běh
Výběr žáků – 8.00 – 13.00 – fotbalový turnaj (ZŠ Merhautova)
ŠD - celodružinová akce - Dopravně-vědomostní soutěž
Čt 13. 6. 16.00 – Školní akademie
14. 6. 9. B – 8.00 – 13.40 – ZOO Brno
1. A, 9. A – 8.00 – 11.40 – Patronství – hry v přírodě
1. C, 9. C – 8.00 – 12.45 – Patronství – výlet do ZOO Brno
7. ABCD – 8.00 – 13.40 – Výstava SPACE MISSION
Odjezd na ŠVP Chorvatsko
So 15. 6. ŠVP Chorvatsko
Ne 16. 6. ŠVP Chorvatsko

Plán akcí v týdnu 3. 6. - 7. 6. 2024

Den Datum Akce
Po 3. 6. 1. ABC, 9. ABC – Patronství – Den dětí
8. B – Školní výlet - Brtnice nad Pernštejnem
Út 4. 6. 2. ABC – plavání
8. B – Školní výlet - Brtnice nad Pernštejnem
St 5. 6. 8. B – Školní výlet - Brtnice nad Pernštejnem
2. BC – Zámek Milotice
Školní parlament - Laser game
5. AB – Rozřazovací test z AJ pro budoucí šesťáky (v hodinách AJ)
8. C – školní výlet - Olomouc
Čt 6. 6. 6. C – CVČ Lužánky (Legato) - Etika internetu
8. C – školní výlet - Olomouc
Focení tříd
7. 6. Focení tříd
Volby do EP – úprava rozvrhu hodin:
     1. stupeň – vyučování končí v 11.40
     2. stupeň – vyučování končí ve 12.45
Provoz školní družiny je zkrácen do 11.40.

Plán akcí v týdnu 27. 5. - 31. 5. 2024

Den Datum Akce
Po 27. 5. 6. C – školní výlet – Dvůr Králové nad Labem
5. AB – ŠVP – Šafránkův mlýn
Út 28. 5. 2. ABC – plavání
6. C – školní výlet – Dvůr Králové nad Labem
5. AB – ŠVP – Šafránkův mlýn
3. B – 10.00 – 13.00 – Lanové centrum - Detektiv Bystroočko
St 29. 5. 6. C – školní výlet – Dvůr Králové nad Labem
5. AB – ŠVP – Šafránkův mlýn
7. C – školní výlet - Prudká
ŠD – celodružinová akce – POZADU
Čt 30. 5. 5. AB – ŠVP – Šafránkův mlýn
7. C – školní výlet - Prudká
II. stupeň – 8.00 – 13.40 – Atletický den
31. 5. 5. AB – ŠVP – Šafránkův mlýn
7. C – školní výlet - Prudká
8. AB, 9. ABC – 10.00 – 13.00 – Slavnostní inaugurace týdne čtení (divadlo B. Polívky)
8. C – 8.00 – 11.40 – Laser Game

Plán akcí v týdnu 20. 5. - 24. 5. 2024

Den Datum Akce
Po 20. 5. 8. ABC – Německo
Žáci 8. tříd, kteří zůstávají ve škole budou spojeni do jedné třídy - výuka podle speciálního rozvrhu hodin (8.00 - 13.40)
Út 21. 5. 2. ABC – plavání
6. A – 8.00 – 13.40 – CVČ Lužánky (Legato) - Etika internetu
3. B – 8.00 – 12.00 – AMAVET chodec
4. B – 8.00 – 12.45 – PPP Sládkova – Indikovaná primární prevence – pokračování
8. ABC – Německo
8. ABC (žáci 8. tříd, kteří nejedou do Německa) 8.00 – 13.40 – Exkurze do Kohoutovic
St 22. 5. 8. ABC – Německo
Žáci 8. tříd, kteří zůstávají ve škole budou spojeni do jedné třídy - výuka podle speciálního rozvrhu hodin (8.00 – 13.40)
Čt 23. 5. 8.00 – 10.00 – PARO (participativní rozpočet města Brna)
24. 5.  

Plán akcí v týdnu 13. 5. - 17. 5. 2024

Den Datum Akce
Po 13. 5. 1. AC – ŠVP – Milovy
2. A, 4. A – ŠVP – Březová
3. AC – ŠVP - Čeložice
Út 14. 5. 2. BC, 3. B – plavání
1. AC – ŠVP – Milovy
2. A, 4. A – ŠVP – Březová
3. AC – ŠVP - Čeložice
8. ABC (výběr žáků) – 8.00 – 11.40 – SCIO testy (trénink na přijímací zkoušky)
St 15. 5. 1. AC – ŠVP – Milovy
2. A, 4. A – ŠVP – Březová
3. AC – ŠVP - Čeložice
9. A – Školní výlet - Teplické skály
Den proti rakovině (školní parlament)
8. B – 8.00 – 12.00 – Den 155 (Moravské náměstí)
7. C – 8.00 – 8.45 – knihovna J. Mahena – Dílna čtení (proběhne ve škole)
7. D – 8.55 – 9.40 – knihovna J. Mahena – Dílna čtení (probehne ve škole)
Čt 16. 5. 1. AC – ŠVP – Milovy
2. A, 4. A – ŠVP – Březová
3. AC – ŠVP - Čeložice
9. A – Školní výlet - Teplické skály
6. B – 8.00 – 12.45 – CVČ Lužánky (Legato) - Etika internetu
2. B – 8.00 – 10.00 – Knihovna J. Mahena
17. 5. 1. AC – ŠVP – Milovy
2. A, 4. A – ŠVP – Březová
3. AC – ŠVP - Čeložice
9. A – Školní výlet - Teplické skály
5. B – 9.00 – 11.30 – Výstava - Nejkrásnější pohádky (Letohrádek Mitrovských)
5. A – 9.30 – 12.00 – Výstava - Nejkrásnější pohádky (Letohrádek Mitrovských)

Plán akcí v týdnu 6. 5. - 10. 5. 2024

Den Datum Akce
Po 6. 5. 14.00 – Školní parlament
1. C, 9. C – 10.55 – 12.45 – Patronství dílničky ke dni matek a otců
Út 7. 5. 2. ABC – plavání
1. B, 9. B – 10.00 – 11.40 – Patronství dílničky ke dni matek a otců
6. B – 8.00 – 12.45 – PPP Sládkova – Indikovaný program
St 8. 5. Státní svátek - Den vítězství
Čt 9. 5. 2. A – 8.00 – 10.00 – knihovna J. Mahena
10. 5. 9. ABC – 8.00 – 12.45 – Holocaust – beseda (KS Omega)
2. A – 8.00 – 10.00 – knihovna J. Mahena
8.00 – 13.40 – Liga škol v orientačním běhu (výběr žáků)
3. C – 8.55 – 9.40 – Peer program (vhodné chování na internetu)
3. AB – 10.00 – 10.45 – Peer program (vhodné chování na internetu)
4. AB – 10.55 – 11.40 – Peer program (vhodné chování na internetu)

Plán akcí v týdnu 29. 4. - 3. 5. 2024

Den Datum Akce
Po 29. 4. 7. C – 8.00 – 11.40 – Lidská práva
9. B – 8.00 – 9.40 – ČŠI – Testování digitální a informační gramotnosti
ŠD – 14.00 – celodružinová akce – Pexesiáda - finále
Út 30. 4. 2. ABC – plavání
7. B – 8.00 – 11.40 – Lidská práva
1. AB – 8.00 – 12.45 – Obora Holedná – výuková trasa
9. A – 8.00 – 9.40 – ČŠI – Testování digitální a informační gramotnosti
St 1. 5. Státní svátek - Svátek práce
Čt 2. 5. 7. ABCD – 8.00 – 13.40 – Terénní den
3. 5. 9. C – 8.00 – 9.40 – ČŠI – Testování digitální a informační gramotnosti
7. ABCD – 8.00 – 11.40 – Terénní den – vyhodnocení

Plán akcí v týdnu 22. 4. - 26. 4. 2024

Den Datum Akce
Po 22. 4. 7. D – 8.00 – 11.40 – Lidská práva
2. BC – Malá ŠVP Březová
Út 23. 4. 2. A, 3. A, 4. B – plavání
7. A – 8.00 – 11.40 – Lidská práva
4. A – 8.00 – 12.45 – Empík cyklista - dopravní hřiště Riviéra
2. BC – Malá ŠVP Březová
6. A (1. skupina) – 8.00 – 9.40 – Zdravá 5
6. A (2. skupina) – 10.00 – 11.40 – Zdravá 5
2. BC – Malá ŠVP Březová
St 24. 4. 4. B – 8.00 – 12.45 – Empík cyklista - dopravní hřiště Riviéra
14.00 – knihovna J. Mahena - Brněnské pověsti (oddělení 2)
14.00 - Školní parlament
2. BC – Malá ŠVP Březová
Čt 25. 4. Porada vedení
26. 4. 1. ABC, 2. ABC, 3. ABC – 10.00 – 10.45 – Folklor bez hranic - tělocvična

Plán akcí v týdnu 15. 4. - 19. 4. 2024

Den Datum Akce
Po 15. 4. 9. ročník – Přijímací zkoušky na SŠ
8. C + část 8. A – výuka na prvním stupni
6. ABCD – 8.00 – 10.45 – Ametysty
Út 16. 4. 2. ABC – plavání
14.30 – Pedagogická rada za 3. čtvrtletí
16.30 – 17.30 – Třídní schůzky a hovorové hodiny
15.45 – Schůzka rodičů – Chorvatsko
5. a 7. ročník – Přijímací zkoušky na víceletá gymnázia
8. ABC – zkrácené vyučování – z důvodu konání pedagogické rady končí vyučování 7. vyučovací hodinou (14.35)
St 17. 4. ŠD – knihovna J. Mahena – Brněnské pověsti (oddělení 1)
6. A (zeměpis) – 8.55 – 9.40 – ukázková hodina MAP
5. a 7. ročník – Přijímací zkoušky na víceletá gymnázia
Čt 18. 4. Porada vedení 8.00 – 13.40 – Výběr žáků 1. stupně – McDonald‘s cup
8.30 – 12.00 – Výběr žáků 1. stupně – English Jungle - ZŠ J. A. Komenského, nám. Republiky
19. 4.  

Plán akcí v týdnu 8. 4. - 12. 4. 2024

Den Datum Akce
Po 8. 4. 6. B (1. skupina) – 8.00 – 9.40 – Zdravá 5
6. B (2. skupina) – 10.00 – 11.40 – Zdravá 5
Út 9. 4. 2. ABC – plavání
6. C (1. skupina) – 8.00 – 9.40 – Zdravá 5
6. C (2. skupina) – 10.00 – 11.40 – Zdravá 5
8.00 – 13.40 – Den otevřených dveří
St 10. 4. 13.00 – 14.00 – 1. stupeň – Výtvarná soutěž
14.00 – Školní parlament
Čt 11. 4. 15.00 – 18.00 – Zápis do 1. tříd
12. 4. 9. ročník – Přijímací zkoušky na SŠ
15.00 – 18.00 – Zápis do 1. tříd

Plán akcí v týdnu 1. 4. - 5. 4. 2024

Den Datum Akce
Po 1. 4. VELIKONOČNÍ PONDĚLÍ
Út 2. 4. 2. ABC – plavání
3. C – 8.00 – 10.45 – Dopravní výchova AMAVET
3. A – 9.15 – 12.00 – Dopravní výchova AMAVET
9.00, 10.00, 11.00 – Den otevřených dveří pro rodiče budoucích prvňáčků
St 3. 4. 6. AB – knihovna J. Mahena – dílna čtení (proběhne ve škole)
6., 7. a 8. ročník (výběr žáků) – 8.00 – 12.00 – Matematická olympiáda – okresní kolo
2. C – 9.00 – 12.00 – Hvězdárna Brno – Hledání oříškové planety
Čt 4. 4.  
5. 4.  

Plán akcí v týdnu 25. 3. - 29. 3. 2024

Den Datum Akce
Po 25. 3. 4. A, 4. B – 8.55 – 12.45 – Jeden svět – Projekce 1 (kino Art)
ŠD – Karneval (oddělení 2 a 4)
Út 26. 3. 2. ABC – plavání
ŠD – Karneval (oddělení 1 a 8)
St 27. 3. 6. AB – 8.55 – 12.45 – Jeden svět – Projekce 2 (kino Lucerna)
8. ABC – 8.55 – 12.45 – Jeden svět – Projekce Nevyhasneme (kino Art)
6. C – 9.00 – 13.30 – Tajemství Petrova
9. ABC – Předpříjímačky (jídelna školy):
        8.00 – 9.40 – Čj
        10.00 – 11.40 - M
14.00 – Školní parlament
ŠD – Karneval (oddělení 5 a 6)
Čt 28. 3. Velikonoční prázdniny žáků
29. 3. VELKÝ PÁTEK

Plán akcí v týdnu 18. 3. - 22. 3. 2024

Den Datum Akce
Po 18. 3. 6. ABC – 8.55 – 9.40 – Dentální hygiena
Út 19. 3. 2. ABC – plavání
6. C, 7. CD – 8.55 – 12.45 – Projekce 2 – Jeden svět (kino Lucerna)
Babylon – 12.00 – 15.00 – městské kolo
St 20. 3. 6. A – 8.00 – 8.45 – MMB – Dopravní výchova
6. B – 10.00 – 10.45 – MMB – Dopravní výchova
Čt 21. 3. 10.00 – 10.45 – Návštěva dětí z MŠ Brechtova do 1. tříd
Školní družina – Karneval (oddělení 7)
16.00 – 17.00 – Škola na zkoušku
22. 3. 8. A – 8.55 – 12.45 – SPŠ Chemická
9. ABC – 8.55 – 12.45 – Projekce Nevyhasneme – Jeden svět (kino Art)

Plán akcí v týdnu 11. 3. - 15. 3. 2024

Den Datum Akce
Po 11. 3.  
Út 12. 3. 2. ABC – plavání
3. ABC – 8.00 – 10.45 – Semilasso – O dívce stříbrem zakleté
St 13. 3. 10.00 – 10.45 – Návštěva dětí z MŠ Brechtova do 1. tříd
14.00 – Školní parlament
Čt 14. 3. 8. AB – 8.55 – 12.45 – Den matematiky (program pro žáky 4. A a 4. B)
4. AB – 10.00 – 11.40 – Den matematiky
16.00 – 17.00 – Škola na zkoušku
15. 3. 7. AB – Jeden svět – 8.55 – 12.45 – Projekce 2 – kino Lucerna

Plán akcí v týdnu 4. 3. - 8. 3. 2024

Den Datum Akce
Po 4. 3. 8. BC – 9.00 – 12.00 – Střední průmyslová škola chemická
Út 5. 3. 2. ABC – plavání
4. B – 8.00 – 12.00 – PPP Sládkova – program indikované primární péče
St 6. 3. 6. C – 8.00 – 8.55 – knihovna J. Mahena (proběhne ve škole)
4. AB, 5. A (výběr žáků) – 10.55 – 11.40 – Pangea
2. C – 9.00 – 12.00 – Hvězdárna
ŠD – 8.30 – 11.00 – Městské kolo Superstar
Čt 7. 3. I. stupeň – Dětská scéna 2024 (městské kolo recitační soutěže)
16.00 – 17.00 – Škola na zkoušku
8. 3. 4. B – 8.00 – 11.40 – Anthropos
8.30 – 15.00 – Městské kolo recitační soutěže (KJM Brno)

Plán akcí v týdnu 26. 2. - 1. 3. 2024

Den Datum Akce
Po 26. 2. 4. B – ŠVP - Krásensko
7. D – 8.00 – 12.00 – Spolu (PPP Sládkova)
Út 27. 2. 2. ABC – plavání
4. B – ŠVP - Krásensko
St 28. 2. 4. B – ŠVP - Krásensko
7. D – 8.00 – 12.45 – projekt Nevidím (dopravní hřiště Riviéra)
ŠD – 8.30 – 11.00 – Okresní kolo Superstar (ZŠ Merhautova)
14.00 – Školní parlament
Čt 29. 2. 4. B – ŠVP - Krásensko
16.00 – 17.00 – Škola na zkoušku
1. 3. 4. B – ŠVP - Krásensko
8.00 – 13.40 (výběr žáků 9. tříd) – nácvik na ples (KC Omega)
19.00 – Školní ples (KC Omega)

Plán akcí v týdnu 19. 2. - 23. 2. 2024

Den Datum Akce
Po 19. 2. 8. ABC – LVK - skiareál Studenov v Rokytnici nad Jizerou
Školní družina – celodružinová akce – výtvarná soutěž
Út 20. 2. 2. ABC – plavání
8. ABC – LVK - skiareál Studenov v Rokytnici nad Jizerou
9. ABC – vzdělávací zájezd Osvětim
I. stupeň – 13.00 – recitační soutěž
Školní družina – celodružinová akce – výtvarná soutěž
St 21. 2. 8. ABC – LVK - skiareál Studenov v Rokytnici nad Jizerou
9. ABC – vzdělávací zájezd Osvětim
8.00 – 12.00 – Okresní kolo Zeměpisné olympiády (ZŠ Milénova) - L. R., 7. C
8.00 – 13.40 – YPEF – soutěž (ÚHÚL Vrázova)
3. B – 8.00 – 11.40 – Empík chodec (dopravní hřiště Riviéra)
I. stupeň – 13.00 – recitační soutěž
Školní družina – celodružinová akce – výtvarná soutěž
Čt 22. 2. 8. ABC – LVK - skiareál Studenov v Rokytnici nad Jizerou
3. C – 8.00 – 11.40 – Empík chodec (dopravní hřiště Riviéra)
II. stupeň – 13.00 – recitační soutěž
Školní družina – celodružinová akce – výtvarná soutěž
23. 2. 8. ABC – LVK - skiareál Studenov v Rokytnici nad Jizerou
Školní družina – celodružinová akce – výtvarná soutěž

Plán akcí v týdnu 12. 2. - 18. 2. 2024

Den Datum Akce
Po 12. 2.  
Út 13. 2. 2. ABC – plavání
4. B – 8.00 – 11.40 – Anthropos – prohlídka s lektorem
8. A – 8.55 – 13.40 – Mladý motorista, nově na silnici i v životě (dopravní hřiště Riviéra)
10.00 – Návštěva dětí z MŠ Nejedlého do 1. tříd
St 14. 2. 8. B – 8.55 – 13.40 – Mladý motorista, nově na silnici i v životě (dopravní hřiště Riviéra)
3. A – 8.00 – 11.40 – Empík chodec (dopravní hřiště Riviéra)
13.00 – přihlášení žáci 6. a 7. ročníku Babylon (soutěž ve čtenářské gramotnosti)
14.00 – Školní parlament
Čt 15. 2. Vítězové školního kola – Konverzační soutěž v Aj – SVČ Lužánky
16. 2. 8. C – 8.55 – 13.40 – Mladý motorista, nově na silnici i v životě (dopravní hřiště Riviéra)
So 17. 2.  
Ne 18. 2. 8. ABC – Odjezd na LVK - skiareál Studenov v Rokytnici nad Jizerou

Plán akcí v týdnu 5. 2. - 9. 2. 2024

Den Datum Akce
Po 5. 2. Jarní prázdniny žáků
Út 6. 2. Jarní prázdniny žáků
St 7. 2. Jarní prázdniny žáků
Čt 8. 2. Jarní prázdniny žáků
9. 2. Jarní prázdniny žáků

Plán akcí v týdnu 29. 1. - 2. 2. 2024

Den Datum Akce
Po 29. 1.  
Út 30. 1. 3. ABC – plavání
6. ABC, 7. ABCD – 8.00 – 12.00 – bruslení Vodova
8. ABC, 9. ABC – 9.40 – 12.45 – bruslení Vodova
2. A, 4. A – Velký Špalíček – 8.00 – 12.00 – filmové představení Ptáci stěhováci
St 31. 1. 10.55 – 11.40 – Vydávání výpisu vysvědčení za 1. pololetí
Čt 1. 2. II. stupeň – Velký Špalíček – filmové představení Wonka
Zkrácené vuučování – odpolední vyučování 9. tříd z oraganizačních důvodů odpadá
2. 2. Pololetní prázdniny žáků

Plán akcí v týdnu 22. 1. - 26. 1. 2024

Den Datum Akce
Po 22. 1.  
Út 23. 1. 3. ABC – plavání
II. stupeň – 14.00 – školní kolo zeměpisné olympiády
15.30 – 16.15 – Sportovní odpoledne s Tlapkovou patrolou (pro předškoláky)
St 24. 1. 1. ABC – 7.45 – 11.45 – Vida centrum
14.00 – Parlament
8.00 – 12.00 – Okresní kolo matematické olympiády – 5. ročník
8.00 – 12.00 – Okresní kolo matematické olympiády – 9. ročník
Čt 25. 1. 14.00 – Celodružinová soutěž – PUZZLIÁDA
14.30 – Pedagogická rada za 1. pololetí
Z důvodo koníní pedagogické rady odpadá odpolední vyučování 9. tříd
26. 1.  

Plán akcí v týdnu 15. 1. - 19. 1. 2024

Den Datum Akce
Po 15. 1. 7. ABCD – LVK - skiareál Studenov v Rokytnici nad Jizerou
Út 16. 1. 3. ABC – plavání
7. ABCD – LVK - skiareál Studenov v Rokytnici nad Jizerou
5. A – 8.30 –10.00 – Riviéra – Bezpečně nejen na kole
St 17. 1. 7. ABCD – LVK - skiareál Studenov v Rokytnici nad Jizerou
5. B – 8.30 –10.00 – Riviéra – Bezpečně nejen na kole
Čt 18. 1. 7. ABCD – LVK - skiareál Studenov v Rokytnici nad Jizerou
19. 1. 7. ABCD – LVK - skiareál Studenov v Rokytnici nad Jizerou

Plán akcí v týdnu 8. 1. - 14. 1. 2024

Den Datum Akce
Po 8. 1.  
Út 9. 1. 3. ABC – plavání
15.30 – Schůzka rodičů žáků 9. ročníků s výchovnou poradkyní– informace k přijímacím zkouškám na SŠ (jídelna)
16.30 – 17.30 – třídní schůzky, hovorové hodiny
St 10. 1. 7. C – 7.50 – 8.50 –knihovna J. Mahena – čtenářská dílna
7. D – 9.50 – 10.50 – knihovna J. Mahena – čtenářská dílna
Čt 11. 1.  
12. 1.  
So 13. 1.  
Ne 14. 1. 7. ABCD - srav v 9.30 u školy, odjezd v 10.00 - LVK (skiareál Studenov - Rokytnice nad Jizerou)

Plán akcí v týdnu 1. 1. - 5. 1. 2024

Den Datum Akce
Po 1. 1. Nový rok, Den obnovy samostatného českého státu
Út 2. 1. Vánoční prázdniny žáků
St 3. 1.  
Čt 4. 1. 4. A – 8.55 – 9.40 – MPB – Dětská práva a povinnosti
4. B – 10.00 – 10.45 – MPB – Dětská práva a povinnosti
8. A – 8.55 – 9.40 – MPB – Právní vědomí – preventivně o právu
8. B – 10.00 – 10.45 – MPB – Právní vědomí – preventivně o právu
19.00 – Divadlo Reduta – večerní představení - Amfitryon
5. 1. 2. ABC – 9.00 – 12.00 – Divadlo Polárka – Vinnetou

Plán akcí v týdnu 25. 12. - 29. 12. 2023

Den Datum Akce
Po 25. 12. 1. svátek vánoční
Út 26. 12. 2. svátek vánoční
St 27. 12. Vánoční prázdniny žáků
Čt 28. 12. Vánoční prázdniny žáků
29. 12. Vánoční prázdniny žáků

Plán akcí v týdnu 18. 12. - 22. 12. 2023

Den Datum Akce
Po 18. 12. I. stupeň – výuka 8.00 – 12.45 (bez výuky Aj)
II. stupeň – výuka 8.00 – 13.40
6. ABC – 8.00 – 11.40 – bruslení Vodova
7. AB – 9.00 – 12.00 – Megabrouci
7. CD – 9.30 – 12.30 – Megabrouci
8. ABC – Vídeň
9. ročník – 9.30 – 13.00 – bruslení Vodova
Út 19. 12. 3. ABC – plavání
I. stupeň – výuka 8.00 – 12.45 (bez výuky Aj)
II. stupeň – výuka 8.00 – 13.40
6. A – 10.30 – 13.30 – Jurkovičova vila – vánoční dílna
6. B – 8.00 – 11.40 – Jurkovičova vila – vánoční dílna
6. C – 9.00 – 13.30 – Jurkovičova vila – vánoční dílna
7. ročník – 8.00 – 11.40 – bruslení Vodova
8. ročník – 9.30 – 13.00 – bruslení Vodova
2. B – 8.00 – 9.40 – KJM – Vánoce u sousedů
9. B – 8.00 – 11.40 – Návštěva azylového domu
12.00 – 12.45 – Nácvik polonézy
St 20. 12. I. stupeň – výuka 8.00 – 12.45 (bez výuky Aj)
II. stupeň – výuka 8.00 – 13.40
Kapřík – finále turnaje v házené
2. C – 9.00 – 12.00 – Návštěva Brna
1. ABC – 7.30 – 11.30 – Planetárium Brno – Ptačí ostrov
ŠD – 14.00 – KJM – České Vánoce
Čt 21. 12. I. stupeň – výuka 8.00 – 11.40 (bez výuky Aj)
II. stupeň – výuka 8.00 – 12.45 třídní učitelé ve třídách
8. A – 7.40 – 12.00 – Besední dům – Hudební Vánoce
6. C – 8.00 – 12.30 – Lamacentrum – Poklad Inků
2. C – 8.15 – 10.00 – KJM – Vánoce u sousedů
8.00 – 9.40 – Nácvik polonézy
6. B – 8.00 – 12.00 – Zimní procházka – Soběšice
22. 12. Vánoční besídky
I. stupeň – výuka 8.00 – 11.40
II. stupeň – výuka 8.00 – 12.45
7. AB – 9.30 – 12.15 – Vánoční trhy

Plán akcí v týdnu 11. 12. - 15. 12. 2023

Den Datum Akce
Po 11. 12.  
Út 12. 12. 3. ABC – plavání
7. C – 8.00 – 11.40 – Dopravní hřiště Riviéra – projekt Nevidím
St 13. 12. 14.00 – Školní parlament
ŠD – 14.00 – knihovna J. Mahena – České Vánoce (oddělení 4. a 7.)
Čt 14. 12. 2. A, 4. A – 8.00 – 9.40 – Knihovna J. Mahena – Vánoce u sousedů
Nácvik polonézy – 8.00 – 9.40
Vyučování:
I. stupeň podle rozvrhu (nejdéle do 12.45) – příprava na vánoční jarmark (oběd ve 4. vyučovací hodině)
II. stupeň 8.00 – 12.45 – příprava na vánoční jarmark (oběd v 5. vyučovací hodině)
Vánoční jarmark – 14.30 – 17.00
15. 12.  

Plán akcí v týdnu 4. 12. - 8. 12. 2023

Den Datum Akce
Po 4. 12.  
Út 5. 12. 3. ABC – plavání
7. A – 8.00 – 11.40 – Dopravní hřiště Riviéra – projekt Nevidím
1. C – 8.00 – 8.45 – Dopravní výchova – komentovaná vycházka do okolí školy
1. A – 8.55 – 9.40 – Dopravní výchova – komentovaná vycházka do okolí školy
1. B – 10.00 – 10.45 – Dopravní výchova – komentovaná vycházka do okolí školy
9. C – 9.10 – 10.10 – virtuální prohlídka JE Dukovany
1. ABC, 2. ABC – 8.00 – 9.40 – návštěva Mikuláše
Školní družina – 14.00 – 14.45 – Čertovská diskotéka - oddělení 1., 2. a 8.
St 6. 12. 7. A – 8.00 – 8.45 – knihovna J. Mahena
7. B – 10.00 – 10.45 – knihovna J. Mahena
Školní družina – 14.00 – 14.45 – Čertovská diskotéka - oddělení 3., 4., 5., 6. a 7.
Čt 7. 12. 7. B – 8.00 – 11.40 – Dopravní hřiště Riviéra – projekt Nevidím
8. 12. 3. B – 8.00 – 12.45 – procházka Brnem, podzemí, trhy

Plán akcí v týdnu 27. 11. - 1. 12. 2023

Den Datum Akce
Po 27. 11. Podpora stávky:
I. stupeň – výuka 8.00 – 11.40 (oběd ve 4. vyučovací hodině)
II. stupeň – výuka 8.00 – 12.45 (oběd v 5. vyučovací hodině)
Provoz školní družiny bude ukončen v 15.00
Út 28. 11. 3. ABC – plavání
1. C, 9. C – 10.55 – 11.40 – Patronství – předávání slabikáře
St 29. 11. 4. A – 8.00 – 12.45 – Empík cyklista
1. BC – 8.00 – 12.45 – Jezírko – Mravencovo desatero
Výběr žáků 8. a 9. ročníku – 11.00 – 13.00 – Olympiáda v Čj
14.00 – Školní parlament
Čt 30. 11. 4. B – 8.00 – 12.45 – Empík cyklista
Výběr hochů 6. a 7. ročníku – 8.00 – 12.45 – Házená
1. A – 8.00 – 10.45 – divadlo Polárka – Nedráždi bráchu bosou nohou
Školní družina – 14.00 – celodružinová akce – SUPERSTAR FINÁLE
1. 12. 3. AC – 8.00 – 12.45 – procházka Brnem, podzemí, trhy
4. A – 8.00 – 12.00 – Anthropos
9. B – 10.20 – 11.20 – virtuální prohlídka JE Dukovany
9. A – 11.30 – 12.30 – virtuální prohlídka JE Dukovany
6. C – 10.55 – 11.40 – Stáváme se mužem a ženou

Plán akcí v týdnu 20. 11. - 24. 11. 2023

Den Datum Akce
Po 20. 11. 6. B – 10.55 – 11.40 – Stáváme se mužem a ženou
Út 21. 11. 3. ABC – plavání
9. C – Technické muzeum – Kyberbezpečnost
St 22. 11. Vánoční focení
Čt 23. 11. Vánoční focení
6. A – 12.55 – 13.40 – Stáváme se mužem a ženou
Výběr hochů 8. a 9. ročníku – Házená – TJ Tatran Bohunice
24. 11. 3. C – 8.00 – 12.45 – Jezírko – Sojčí lumpárny
9. ABC – 8.00 – 13.40 – BVV – Veletrh středních škol

Plán akcí v týdnu 13. 11. - 17. 11. 2023

Den Datum Akce
Po 13. 11. 8. B – 8.00 – 13.40 – ZOO Brno – Savci
Út 14. 11. 3. ABC – plavání
9. B – Technické muzeum – Kyberbezpečnost
15.30 – 16.15 – Sportovní odpoledne s Tlapkovou patrolou (pro předškoláky)
St 15. 11. 3. A – 8.00 – 12.45 – Jezírko – Sojčí lumpárny
8. A – 8.00 – 13.40 – ZOO Brno – Savci
2. C – 9.00 – 12.30 – BVV – Megabrouci
7. ročník dívky (výběr) – 8.00 – 11.40 – Přehazovaná – ZŠ Horní
14.00 – Školní parlament
Čt 16. 11. 8. C – 8.00 – 13.40 – ZOO Brno – Savci
5. B – 8.00 – 9.40 – knihovna J. Mahena – Čím budu, až vyrostu
17. 11. Státní svátek - Den boje za svobodu a demokracii

Plán akcí v týdnu 6. 11. - 10. 11. 2023

Den Datum Akce
Po 6. 11. 3. ABC – 8.55 – 9.40 – Dentální hygiena
6. A – 8.55 – 10.45 – Anabell – Poruchy příjmu potravy
6. B – 10.55 – 12.45 – Anabell – Poruchy příjmu potravy
Bobřík informatiky (v hodinách Vt)
Út 7. 11. 3. ABC – plavání
2. A – 8.55 – 12.45 – BVV - Megabrouci
9. A – 8.55 – 12.45 – Technické muzeum – Kyberbezpečnost
6. C – 8.00 – 9.40 – Anabell – Poruchy příjmu potravy
16.30 – 17.30 – 1Třídní schůzky, hovorové hodiny
Bobřík informatiky (v hodinách Vt)
St 8. 11. 6. C – 8.00 – 9.00 – knihovna J. Mahena
ŠD – 14.00 – 14.45 – KJM – Kouzelný svět pohádek
Bobřík informatiky (v hodinách Vt)
Čt 9. 11. 4. A – 8.55 – 9.40 – Dětská práva a povinnosti
4. B – 10.00 – 10.45 – Dětská práva a povinnosti
8. A – 8.55 – 9.40 – Právní vědomí – preventivně o právu
8. B – 10.00 – 10.45 – Právní vědomí – preventivně o právu
3. B – 8.00 – 12.45 – Jezírko – Sojčí lumpárny
1. BC – 8.00 – 10.45 – Semilasso – Dlouhý, Široký, Bystrozraký
3. A – 8.00 – 9.00 – knihovna J. Mahena – Čtenářská dílna
Bobřík informatiky (v hodinách Vt)
10. 11. 1. A – 8.00 – 12.45 – Jezírko – Mravencovo desatero
Výběr žáků (9. ročník) – 8.55 – 13.40 – SPORTPOINT – Okresní kolo ve florbalu
6. C – 8.00 – 10.45 – Technické muzeum - Lidé odvedle
6. B - 8.55 – 11.40 – Technické muzeum - Lidé odvedle
6. A – 10.00 – 13.40 – Technické muzeum - Lidé odvedle
3. B – 8.00 – 9.00 – KJM – Čtenářská dílna
Bobřík informatiky (v hodinách Vt)

Plán akcí v týdnu 30. 10. - 3. 11. 2023

Den Datum Akce
Po 30. 10.  
Út 31. 10. 3. ABC – plavání
8.00 – 13.40 – DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
8. C – 8.55 – 12.45 – Technické muzeum – Kyberbezpečnost
1. ABC, 9. ABC – 10.00 - 11.40 – Patronství - Helloweenské tvoření
St 1. 11. Školní družina – 14.00 - 14.45 – knihovna J. Mahena – Kouzelný svět pohádek
14.00 – Školní parlament
Čt 2. 11. 5. B – 10.00 – 12.45 – Anthropos
3. 11.  

Plán akcí v týdnu 23. 10. - 27. 10. 2023

Den Datum Akce
Po 23. 10.  
Út 24. 10. 3. ABC – plavání
4. A – 8.00 – 12.45 – dopravní hřiště Riviéra – Empík cyklista
8. B – 8.55 – 12.45 – Technické muzeum – Kyberbezpečnost
Výběr žáků (6., 7., a 8. ročník) – 8.00 – 11.40 – SPORTPOINT – Okresní kolo ve florbalu
St 25. 10. 4. B – 8.00 – 12.45 – dopravní hřiště Riviéra – Empík cyklista
6. A – 8.00 – 10.45 – Anthropos
6. B – 8.55 – 11.40 – Anthropos
6. C – 10.00 – 13.40 – Anthropos
Čt 26. 10. PODZIMNÍ PRÁZDNINY ŽÁKŮ
27. 10. PODZIMNÍ PRÁZDNINY ŽÁKŮ

Plán akcí v týdnu 16. 10. - 20. 10. 2023

Den Datum Akce
Po 16. 10. 8. C – 8.00 – 12.00 – Vida centrum – Kanalizace – odpad, který není vidět
6. ABC – 10.55 – 13.40 – Planetárium – Polární záře
Út 17. 10. 3. ABC – plavání
8. A – 8.55 – 12.45 – Technické muzeum - Kyberbezpečnost
ŠD – 14.00 – celodružinová akce – Družinový trojboj
St 18. 10. 9. ročník – Exkurze Praha (žáci, kteří zůstávají – výuka podle zvláštního rozvrhu)
14.00 – školní parlament
ŠD – 14.00 – celodružinová akce – Družinový trojboj
Čt 19. 10. 9. ročník – Exkurze Praha (žáci, kteří zůstávají – výuka podle zvláštního rozvrhu (bez odpoledního vyučování))
6. A – 8.00 – 9.40 – Centrum Anabell – Poruchy příjmu potravy
6. B – 10.00 – 11.40 – Centrum Anabell – Poruchy příjmu potravy
20. 10. 6. C – 8.00 – 9.40 – Centrum Anabell – Poruchy příjmu potravy
8. A – Vida centrum - Mýty a fakta o potravinách živočišného původu
8. B – Vida centrum - Příběh řeky
3. C – Knihovna J. Mahena - Čtenářská dílna, současná dětská literatura
MF Dnes - v dnešním čísle vyjdou tabla prvňáčků

Plán akcí v týdnu 9. 10. - 13. 10. 2023

Den Datum Akce
Po 9. 10. 9. ABC – 8.00 – 12.00 – Vida centrum – Peníze nejsou věda
Út 10. 10. 3. ABC – plavání
St 11. 10. 8. a 9. ročník (výběr žáků) – 8.00 – 8.45 – Přírodovědný Klokan
Čt 12. 10.  
13. 10. 5. B – 9.00 – 12.00 – Planetárium – Robinsonka 2D
3. C – 8.00 – 12.45 – Technické muzeum – Nikola Tesla + workshop

Plán akcí v týdnu 2. 10. - 6. 10. 2023

Den Datum Akce
Po 2. 10.  
Út 3. 10. 3. ABC – plavání
St 4. 10. 6. A – 8.00 – 8.45 – knihovna J. Mahena
6. B – 10.00 – 10.45 – knihovna J. Mahena
14.00 – Školní parlament
Čt 5. 10. 8.00 – ŠKolská rada
4. AB – 8.55 – 10.45 – Dětská práva a povinnosti
8. AB – 8.55 – 10.45 – Právní vědomí – preventivně o právu
6. 10.  

Plán akcí v týdnu 25. 9. - 29. 9. 2023

Den Datum Akce
Po 25. 9. 14.00 - Školní družina – celodružinová akce – malování na chodníku
Út 26. 9. 3. ABC – plavání
7. ABCD - Praha
St 27. 9. 7.30 - 12.00 - 3. AB - Planetárium Brno - Po stopách Alberta Eisnteina
Čt 28. 9. Státní svátek – Den české státnosti
29. 9.  

Plán akcí v týdnu 18. 9. - 22. 9. 2023

Den Datum Akce
Po 18. 9.  
Út 19. 9. 3. ABC – plavání
St 20. 9. 6. ABC – Adaptační kurz Prudká
Čt 21. 9. 1. C – 8.00 – 10.00 – Knihovna J. Mahena
6. ABC – Adaptační kurz Prudká
22. 9. Focení 1. tříd (MF Dnes)
3. C – 9.00 – 12.45 – divadlo Polárka – Vinnetou
6. ABC – Adaptační kurz Prudká

Plán akcí v týdnu 11. 9. - 15. 9. 2023

Den Datum Akce
Po 11. 9.  
Út 12. 9. 3. ABC – plavání
9. B - 8.00 - 11.40 - Úřad práce
16.30 - 17.30 - Třídní schůzky
St 13. 9. 9. A - 8.00 - 10.45 - Úřad práce
9. C - 10.00 - 12.45 - Úřad práce
7. ABCD, 8. ABC - 11.00 - 14.00 - STAREZ ARENA - florbalové utkání Hattrick Brno - TJ Znojmo
Čt 14. 9.  
15. 9.  

Plán akcí v týdnu 4. 9. - 8. 9. 2023

Den Datum Akce
Po 4. 9. 1. ABC – 8.00 – 9.30 – vyučující 1. tříd a vychovatelky školní družiny 1. tříd
1. stupeň – 2 vyučovací hodiny – 8.00 – 9.40 – po skončení výuky odchází žáci buď do školní družiny nebo v doprovodu třídních učitelů bránou přes školní dvůr.
2. stupeň – 2 vyučovací hodiny – 8.00 – 9.40 – žáci 6. a 7. ročníků odchází v doprovodu třídních učitelů bránou přes školní dvůr, žáci 8. a 9. ročníků odchází v doprovodu třídních učitelů spodním vchodem přes školní hřiště.
Školní družina v provozu 6.30 – 16.30
Organizace obědů:
Školní družina – od 11.00 do 12.00
Ostatní žáci 1. a 2. stupně – od 12.00 do 13.00 – příchod na oběd do školní jídelny hlavním vchodem
Oběd na 1. 9. lze odhlásit nejpozději ve čtvrtek 31. 8. do 12.00.
Út 5. 9. 1. ABC – vyučování do 10.45
1. stupeň – vyučování do 11.40
2. stupeň – vyučování do 12.45
St 6. 9. Vyučování podle platného rozvrhu:
1. třídy – 8.00 – 11.40
2. – 5. třídy – nejdéle 8.00 – 12.45
II. stupeň - nejdéle 8.00 – 13.40 (bez 0. hodin a 7. hodin)
Čt 7. 9. Vyučování podle platného rozvrhu:
1. třídy – 8.00 – 11.40
2. – 5. třídy – nejdéle 8.00 – 12.45
II. stupeň - nejdéle 8.00 – 13.40 (bez 0. hodin, 7. hodin a odpoledního vyučování)
8. 9. Vyučování podle platného rozvrhu:
1. třídy – 8.00 – 11.40
2. – 5. třídy – nejdéle 8.00 – 12.45
II. stupeň - nejdéle 8.00 – 13.40 (bez 0. hodin a 7. hodin)